Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. informuje, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, w celu ułatwienia i przyspieszenia przepływu informacji z odbiorcami naszych usług, w dniu 30 sierpnia 2022 r. został uruchomiony system automatycznego powiadamiania SMS.

W celu uwiarygodnienia komunikacji wiadomości będą opatrzone skróconą nazwą naszego Przedsiębiorstwa, tj. PGK zamiast numeru. Z systemu wysyłane będą wiadomości informujące m.in. o: wystawieniu nowej faktury, braku terminowej płatności, zbliżającym się końcu umowy terminowej, braku odczytu z podlicznika, awariach, planowanych przerwach w dostawie wody, pracach modernizacyjnych mogących utrudniać przejazd ulicami miasta itp.

Jeśli na wniosku o zawarcie umowy Państwa numer telefonu nie był podany do kontaktu lub dotychczasowy numer kontaktowy uległ zmianie, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami: 32 388-87-56, 32 388-87-73 lub zgłaszanie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wysyłane powiadomienia w przeciwieństwie do marketingu SMS, są wiadomościami transakcyjnymi będącymi częścią usług świadczonych przez Przedsiębiorstwo. Jeśli jednak uznają Państwo, że nie chcą otrzymywać powiadomień, również prosimy o kontakt w siedzibie Spółki, telefonicznie lub mailowo.

Jednocześnie zachęcamy do rejestracji i korzystania z Internetowego Biura Obsługi IBO https://ibo.pgk.radzionkow.pl/