Działając na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz. 374) zarządza się zamknięcie siedziby Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Radzionkowie dla interesantów od 20 października 2020 r. do odwołania.

Zaleca się załatwianie spraw poprzez Internetowe Biuro Obsługi Kontrahenta (iBOK), kontakt telefoniczny oraz e-mailowy:
    • Ibok – https://radzionkow.ibok.eu/
    • Sekretariat Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej –  tel. 32-388-87-50
    • Sekretariat Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej – email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    • Pogotowie Wodociągowe tel. 603-869-262
    • Podanie stanu wodomierza - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 32-388-87-56

Ponadto w godzinach pracy Przedsiębiorstwa przy wejściu wystawiona zostanie „WRZUTNIA KORESPONDENCJI” do której można kierować dokumenty do przekazania do PGK.

Przydatne wnioski można pobrać na tutaj.

W sytuacjach wyjątkowych dla kontrahentów udostępniony zostanie na terenie Przedsiębiorstwa punkt informacyjny, w którym będzie mogła przebywać tylko jedna osoba po wcześniejszym umówieniu z pracownikiem załatwiającym sprawę.